شستشو

 

شستشو : قبل از عملیات پاشش رنگ پودری، بایستی قطعات غبار گیری و چربی گیری شده و توسط موادی مانند فسفاته آهن زیر سازی های لازم جهت رنگ کوره ای انجام شود.
دو نوع سیستم شست و شو در کل سیستم خدمات رنگ پودری وجود دارد که شرکت فلزپوشان با افتخار و تجربه ی کافی و نیروهای مجرب در هر دو نوع شستشو به صورت حرفه ای به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کند.

 

1.غوطه وری

2. پاششی 

 

درروش غوطه وری وان آب را با فسفاته و چربیگیر مخلوط میکنیم و قطعات را داخل آن قرار میدهیم و بعد با آب شیرین شستشو را انجام میدهیم.در سیستم غوطه وری بعد از شستسو، عملیات آویز بر روی خط انجام میشود.
در سیستم پاششی قطعات بااستفاده از کانوایر وارد کابین شست و شو میشوند که وان این کابین دارای 2500 لیتر آب، 60لیتر فسفاته آهن و 40 لیتر چربیگیر میباشد.لازم به ذکر است که دمای آب حتما باید بین 30 الی 40 درجه باشد. در غیر اینصورت آب سرد یا ولرم توانایی چربی زدایی قوی را ندارند.
کليه مواد شيميايي چربيگيري، فسفاته ­كاري توسط واحد كنترل كيفيت نمونه برداری و مورد ازمايش قرار ميگيرد.
بااستفاده از نازل های شست و شو قطعات چربی گیری میشوند. لازم به ذکر است که هر 4 الی 5 روز باید نازل ها را هوا گیری کنند تا شستشو ی بهتری انجام شود در غیر اینصورت احتمال گرفتگی نازل ها و در نتیجه عدم شستشوی دقیق قطعات میسر نخواهد بود.

کابین شست و شو و نازل های اشاره شده را در تصویر زیر میتوانید ملاحظه فرمایید.

کانال شستشوی رنگ پودری
کانال شستشوی رنگ پودری

 

آمار بازدیدکنندگان سایت

1.png0.png4.png3.png7.png3.png
Today4004
Yesterday6009
This month104373
Total104373
1398-08-29