مدیر

پی سی تمپلیت اولین و تنها مرکز ارائه محصولات اورجینال و فارسی وردپرس به صورت کاملا اپن سورس ( کد باز ) با پشتیبانی 24 ساعته در ایران میباشد .

رانندگی با خودرو های کلاسیک

شاید شما هم جز کسانی باشید که دوست داشته باشید سوار بر یک خودرو کلاسیک شوید. اما داشتن یک خودروی کلاسیک، در دنیای کنونی و قرن حاضر هزینه زیادی را بر دوش شما خواهد گذاشت، که همین امر باعث می شود که از این تصمیم خود، چشم پوشی کنید، هرچند هستند، کسانی که توان پرداخت چنین هزینه هایی را دارند، که روی صحبت اول خودرو با آنان نیست.

خوب دوستان حالا اگر کسی نتواند هزینه های این گونه خودروها را بپردازد ولی خیلی هم عاشق به کلاسیک سواری و چرخش با این خودروها باشد، تکلیفش چیست؟
ما اینجاییم تا پاسخ این سوال را بدهیم:
این افراد میتوانند به باشگاه های خودروهای کلاسیک مراجعه کنند، تا با پرداخت هزینه ای اندک ؛ بتوانند خودروی مورد نظر را سوار شده و با آن رانندگی کنند . این باشگاه جذاب و کم نظیر در نیویورک و لندن می باشد و دارای پارکینگ های مملو از خودروهای کلاسیک است و احتمالا دیدن این صحنه برای ما جذاب و خاص به حساب می آید.

در سال ۱۹۶۰ ولوو مدل P1800S را رونمایی کرد و در سال ۱۹۷۰ به یکباره از خودرویی کلاسیک رونمایی کرد که از ۸ سیلندر و شاید هم بیشتر بهره می برد .

هر کدام از این خودروهای کلاسیک ؛ تجربه ای جدید را در خود دارند که این تجارب فقط و فقط با رانندگی با این خودروها حاصل می گردد .در دهه های اخیر همه چیز خودرو تغییر کرده ایمنی خودروها و طراحی خودروها در دهه اخیر مد نظر هستند .درسته که این تغییر خیلی چیزارو برای ما به وجود آورده(امنیت و آسایش) اما خودروهای کلاسیک همچنان عاشقان خود را دارد، که با دیدن این خودروها، هرچند با علم بر کاستی هایش دست و پا گم می کنند و لذت فراوانی را در خود تجربه می کنند، خودروهایی که هرگز دیگر تولید نخواهند شد.
اول خودرو امیدوار است که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و یک روز سوار بر خودرو کلاسیک مورد علاقه خود شوید.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *