مدیر

پی سی تمپلیت اولین و تنها مرکز ارائه محصولات اورجینال و فارسی وردپرس به صورت کاملا اپن سورس ( کد باز ) با پشتیبانی 24 ساعته در ایران میباشد .

لیست برندگان جوایز تمشک طلایی ۲۰۱۶

جوایز تمشک طلایی (Golden Raspberry Awards) که اغلب به آن مختصراً Razzies یا GRA اطلاق می شود، هر ساله به بدترین های صنعت سینما، از جمله بدترین فیلم، بدترین کارگردان، بدترین بازیگر و … اهدا می شوند.

این مراسم که بنیانگذار آن جان جی. بی. ویلسون بود، هر سال نامزدهای تمشک طلایی را یک روز قبل از اعلام نامزدهای جوایز اسکار اعلام می کند و یک روز قبل از اهدای جوایز اسکار، برنده های خود را اعلام می کند.

جایزه تمشک طلایی به شکل تمشکی به اندازه توپ گلف از جنس پلاستیک تهیه شده که بر روی یک حلقه فیلم ۸ میلیمتری قرار دارد و با اسپری طلایی رنگ آمیزی شده است. اولین بار در سال ۱۹۸۱ مراسم جوایز تمشک طلایی در لوس آنجلس و در اتاق نشیمن خانه جان جی. بی. ویلسون برگزار شد و بدترین فیلم های سال ۱۹۸۰ در این مراسم معرفی شدند.

سی و ششمین مراسم جوایز تمشک طلایی دیروز، یعنی ۲۷ فوریه ۲۰۱۶، برگزار شد و بدترین فیلم های سال ۲۰۱۵ بر اساس آرای اعضای بنیاد تمشک طلایی انتخاب شدند. نامزدهای تمشک طلایی این دوره، در روز ۱۳ ژانویه ۲۰۱۶ اعلام شده بودند.

قبل از آنکه بهترین های صنعت سینما امشب جوایز اسکار خود را دریافت کنند، شاید بد نباشد که نگاهی اجمالی به بدترین های این صنعت بیندازیم و جوایز “راتزی ۲۰۱۶” را معرفی کنیم.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *