مدیر

پی سی تمپلیت اولین و تنها مرکز ارائه محصولات اورجینال و فارسی وردپرس به صورت کاملا اپن سورس ( کد باز ) با پشتیبانی 24 ساعته در ایران میباشد .

اسکی روی آب باراک اوباما در جزیره خصوصی

فروغ بیداری: رئیس جمهوری سابق آمریکا، باراک اوباما این روزها حسابی سرحال و آرام به نظر می رسد. چند هفته پس از برداشتن شدن بار مسوولیت های سنگین از روی دوش این مرد سیاست، وی به جزایر بریتیش ویرجین رفته و به همراه ریچارد برنسون، بنیانگذار کمپانی ویرجین و میلیاردر انگلیسی، به تفریح و ماجراجوئی مشغول است و همزمان در حال یادگیری کایت سرفینگ نیز هست.

وبسایت روزیاتو – فروغ بیداری: رئیس جمهوری سابق آمریکا، باراک اوباما این روزها حسابی سرحال و آرام به نظر می رسد. چند هفته پس از برداشتن شدن بار مسوولیت های سنگین از روی دوش این مرد سیاست، وی به جزایر بریتیش ویرجین رفته و به همراه ریچارد برنسون، بنیانگذار کمپانی ویرجین و میلیاردر انگلیسی، به تفریح و ماجراجوئی مشغول است و همزمان در حال یادگیری کایت سرفینگ نیز هست.

از آن جا که اوباما در هاوایی بزرگ شده، موج سواری و اسکی روی آب یکی از تفریحات مورد علاقه اش است، اما در زمان ریاست جمهوری فرصت این کار را نداشته و اکنون پس از تحویل این پست به دونالد ترامپ، با فراغ بال به ماجراجوئی های خود می پردازد.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *